Lista participanților înscriși pentru Crossul Nordului. Pentru a finaliza înscrierea vă rugăm să achitați taxa de participare prin card bancar instant sau în termen 10 zile prin ordin de plată bancar.

 
Număr Status înregistrare Nume și Prenume Club Probă concurs Oraș Țara
1 Finalizată Gabriel Rotariu Nord Cycling Team Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
2 Finalizată Adrian HOPULELE Nord Cycling Team Family Run 2 km Suceava RO
3 Finalizată Elena Moldovan Mures Runners Cross Trail 10 km Feminin Open Targu Mures RO
4 În procesare Maria Raileanu Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
5 În procesare Elena Avasilichioaiei FUN-RUN BOTOSANI Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
6 În procesare Denisa Fediuc FUN-RUN BOTOSANI Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
7 În procesare Iris Avasilichioaiei Family Run 2 km Botosani RO
8 În procesare Leonard Emanuel Ostafe Nord Cycling Team Cross Trail 10 km Masculin Open Dorohoi RO
9 În procesare Alina Claudia Zaharie Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
10 În procesare Raus Adrian Fun-Run Botosani Cross Trail 10 km Masculin Open BOTOSANI RO
11 Finalizată Stefan Honceru Nord Cycling Team Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
12 Finalizată Lucian Dracea Cross Trail 10 km Masculin Open Targu Mures RO
13 Anulată Funduianu Ionut Botosani Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
14 Finalizată Cristian Spoiala ASSIST Biking Club Cross Trail 5 km Masculin Open Suceava RO
15 Finalizată Bogdan Marius Horodinca Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
16 În procesare ADRIAN Aky IRIMIEA MTB Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Roman RO
17 În procesare Ciprian Luchian Fun Run Botoșani Cross Trail 10 km Masculin Open Botoșani RO
18 Anulată Acsinte Viorel FUN RUN Botosani Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
19 În procesare Măntăluță Dan Fun-run Botoșani Cross Trail 10 km Masculin Open Botoșani RO
20 Finalizată Cristina-Ionela Nistor Cross Trail 5 km Feminin Open Iasi RO
21 Finalizată Maria-Andreea Abaza IA SI urca Cross Trail 5 km Feminin Open Iasi RO
22 Finalizată Daniela-Dumitrita Carstiuc A.S. Suceava pe Bicicletă Cross Trail 10 km Feminin Open Suceava RO
23 Finalizată Ionel Balauta Running Iasi Cross Trail 10 km Masculin Open Vaslui RO
24 Finalizată Ioana Alexandroaie Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
25 Finalizată Bianca Veres Cross Trail 10 km Feminin Open Cluj Napoca RO
26 Finalizată Anatol Burlacioc Suceava aleargă Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
27 Anulată Mihai Burlacu FUN-RUN BOTOSANI Cross Trail 10 km Masculin Open BotoșanI RO
28 În așteptare Tarniceriu Irina Fun-run Botosani Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
29 Anulată Andreea Bouros Maxcode Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
30 În așteptare Cristina Agavriloae Fun -Run Botoșani Cross Trail 10 km Feminin Open Botoșani RO
31 Finalizată LAURA VRANCEANU Individual Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
32 Finalizată Alexandra-Ioana Zvoristeanu - Cross Trail 10 km Feminin Open Darabani RO
33 Finalizată Emanuel Gavriluta - Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
34 Finalizată Ciprian Boinicu Cross Trail 10 km Masculin Open Siret RO
35 Finalizată Violeta-maria Sârghi Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
36 Finalizată Isabela Ilau Cross Trail 10 km Feminin Open Bucuresti RO
37 Finalizată Cristi Damian Cross Trail 10 km Masculin Open Bucuresti RO
38 Finalizată Vlad Girigan A.S. Suceava Pe Bicicletă Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
39 Finalizată Funduianu Ionut FUN-RUN BOTOSANI Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
40 Anulată Funduianu Irina Family Run 2 km Botosani RO
41 Finalizată Vlad -Florin Dobrincu Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
42 Finalizată Mirela-Daniela Dobrincu Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
43 Anulată Raluca Bejinariu Cross Trail 10 km Feminin Open Darabani RO
44 Finalizată Sorin Mirauta Moventis Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
45 Finalizată Cristina Martiniuc Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
46 Finalizată Gherguti Adrian MTB Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Roman/Neamt RO
47 Finalizată Gabriela Andreea Doroftei Csm Suceava Cross Trail 10 km Feminin Open Campulung Moldovenesc RO
48 În așteptare Danut Iacob Fun Run Botosani Cross Trail 5 km Masculin Open Botosani RO
49 În așteptare Dana Iacob Fun-Run Botosani Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
50 În așteptare Ionela Iacob Fun-Run Botosani Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
51 În așteptare Mara Iacob Fun-Run Botosani Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
52 În așteptare Teofil Iacob Fun-Run Botosani Family Run 2 km Botosani RO
53 Finalizată Zinaida Siminitchi Family Run 2 km Bucuresti RO
54 Finalizată Anamaria Catalina Dumitriu Cross Trail 10 km Feminin Open Suceava RO
55 În așteptare stoica irina Cross Trail 10 km Feminin Open suceava RO
56 Eșuată Gheorghe Viirel Nistor Cross Trail 10 km Masculin Open Vicovu de Sus RO
57 Finalizată Cosmin Marginean FUN RUN Botosani Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
58 Finalizată Ovidiu Movila MTB Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Targu Neamt RO
59 Finalizată Andrei-Alexandru MOROSAN Cross Trail 10 km Masculin Open SUCEAVA RO
60 Anulată Bogdan Olariu Club Sportiv Excelsior Family Run 2 km Bacau RO
61 Finalizată Liviu Covaliu Cross Trail 10 km Masculin Open Radauti RO
62 Anulată Emanuel Besliu - Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
63 Finalizată Catalin Persic Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
64 În așteptare Oana-Stefania Pintilii Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
65 În așteptare luminita pintilii individual Cross Trail 5 km Feminin Open IASI RO
66 Finalizată Stefan Candrea Puma Bucovineana Family Run 2 km Com. Iacobeni Jud. Suceava RO
67 Finalizată Vlad Mihail Nord Cross Trail 10 km Masculin Open Targ-Mures RO
68 Finalizată Ionela-Sabina Macovei Egger Alearga Cross Trail 10 km Feminin Open Radauti RO
69 Finalizată Oana Moldovan Cross Trail 10 km Feminin Open Târgu Mureș RO
70 Eșuată Vasilică Buzdugan Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Roman RO
71 Finalizată Roxana Georgeta Zmosu Egger Romania Cross Trail 10 km Feminin Open Radauti RO
72 Finalizată Alexandra Puiu Egger Romania Cross Trail 10 km Feminin Open Radauti RO
73 Finalizată Vasile Dascalu Family Run 2 km darabani RO
74 Finalizată Daniel Ceobanu Cross Trail 5 km Masculin Open SUCEAVA RO
75 Finalizată valerica raica Cross Trail 5 km Feminin Open SUCEAVA RO
76 Finalizată Paul Diac HPM Running Team Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
77 Finalizată Maria Abramiuc HPM Running Team Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
78 Finalizată Gabriel Atanasiu Cross Trail 10 km Masculin Open Bucuresti RO
79 Finalizată Dan Draganescu Cross Trail 10 km Masculin Open Arad RO
80 Finalizată Nicu Bogdan Cleps Cross Trail 5 km Masculin Open Suceava RO
81 Anulată Silviu-Vlad Chircan Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
82 Finalizată Petru-Marcel Buzdugan MTB Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Roman RO
83 Finalizată Vasilică Buzdugan Roman Cross Trail 10 km Masculin Open Roman RO
84 Finalizată ALEXANDRU NESTIAN Cross Trail 10 km Masculin Open BUCURESTI RO
85 Finalizată Tandin Nicolae Cernica T.R.I.B. - Suceava Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
86 Finalizată Andrei Dragu Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
87 Finalizată Oana Placinta Cross Trail 10 km Feminin Open Suceava RO
88 În așteptare Alexandra Olariu Jade Gym / IA SI urca Cross Trail 5 km Feminin Open Iasi RO
89 Finalizată Valentin Barbu Cross Trail 10 km Masculin Open Bucuresti RO
90 Finalizată Ionut Marius Agafite IASI Alearga Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
91 Finalizată Ioana Agafite IASI Alearga Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
92 Finalizată Oana Avirvarei - Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
93 Anulată Victor Gabriel Surdu Cross Trail 5 km Masculin Open Darabani RO
94 Finalizată Anastasia Burlacioc Suceava aleargă Cross Trail 10 km Feminin Open Suceava RO
95 Finalizată bondar sorin egger Cross Trail 10 km Masculin Open suceava RO
96 Finalizată cirdei florin egger Cross Trail 10 km Masculin Open radauti RO
97 Finalizată Cutic Marius EGGER Cross Trail 10 km Masculin Open Radauti RO
98 Finalizată constantin bibicu egger Cross Trail 10 km Masculin Open siret RO
99 Finalizată Cutic Mihaela EGGER Family Run 2 km Radauti RO
100 Finalizată Ovidiu- Cristian Bondar Cross Trail 10 km Masculin Open Suceava RO
101 Finalizată Daniel Iordache Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
102 În așteptare Musteata Dan Egger Cross Trail 10 km Masculin Open Radauti RO
103 Finalizată Alina Musteata Family Run 2 km Radauti RO
104 Finalizată Raluca Sandru Cross Trail 10 km Feminin Open Siret RO
105 Anulată claudia tiba Cross Trail 5 km Masculin Open iasi RO
106 În așteptare Ciotir Maria-Magdalena Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
107 Finalizată LUCIAN MEDVEDIUC Cross Trail 10 km Masculin Open SIRET RO
108 Finalizată Vasile Cotloana Fun Run Botoșani Cross Trail 10 km Feminin Open Botoșani RO
109 Finalizată Gabriel Bulardă CSM Dorna Cross Trail 10 km Masculin Open Vatra Dornei RO
110 Finalizată Mihaela Polec Cross Trail 10 km Feminin Open Siret RO
111 Finalizată Simona Ursache IA SI urca! Cross Trail 10 km Feminin Open Iasi RO
112 Anulată Ioan-Eusebiu Ungureanu Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
113 Finalizată Dan Dobrincu Cross Trail 10 km Masculin Open Valea Adanca(Iasi) RO
114 Finalizată Adrian Culică Cross Trail 5 km Masculin Open Darabani RO
115 Finalizată Robert Ciobanu Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
116 În așteptare Dragos - Constantin Afloroaie Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
117 Finalizată Razvan Bordeianu Nord Cycling Team Cross Trail 5 km Masculin Open Ulm DE
118 Finalizată Raluca Elena Bejinariu Cross Trail 10 km Feminin Open Darabani RO
119 Finalizată eduart tilihoi Cross Trail 10 km Masculin Open Vama, Judetul Suceava RO
120 Finalizată Dragoș Bârgăoanu Cross Trail 10 km Masculin Open Iași RO
121 Finalizată Sorin Craciunescu eCont.SRL Cross Trail 10 km Masculin Open Iasi RO
122 Finalizată simona spoiala Cross Trail 5 km Feminin Open Suceava RO
123 Finalizată Moldovan Alexandra Nord Cross Trail 10 km Feminin Open TARGU-MURES RO
124 Finalizată Andreea Corneanu Cross Trail 5 km Feminin Open Botosani RO
125 Finalizată Delia Papaghiuc Family Run 2 km Iasi RO
126 Finalizată iulian tudosa ASSIST Biking Club Cross Trail 5 km Masculin Open suceava RO
127 Finalizată VIOREL COSTEL ACSINTE Cross Trail 10 km Feminin Open Botosani RO
128 Finalizată Catalina Urzica Cross Trail 10 km Feminin Open Darabani RO
129 Finalizată Bogdan Rotariu Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
130 Finalizată FLORIN DORIN ACSINTE Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
131 Finalizată Georoceanu Lucian Nord Cycling Team Family Run 2 km Darabani RO
132 Finalizată Vlad Iftime Vestra Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
133 Finalizată Lorin Atzberger Cross Trail 10 km Masculin Open Miercurea Nirajului RO
134 Finalizată Cristina Moldovan Cross Trail 10 km Feminin Open Miercurea Nirajului RO
135 Finalizată Andrei Cutur Cross Trail 10 km Masculin Open Darabani RO
136 Finalizată Cornel Acsinte - Cross Trail 10 km Masculin Open Botosani RO
137 Finalizată Andrei Donisan Cross Trail 10 km Masculin Open Radauti RO
138 Finalizată Aurel Olarean Cross Trail 10 km Masculin Open Radauti RO
139 Anulată Sebastian Dumitru Moisa Cross Trail 5 km Masculin Open Dorohoi RO
140 Finalizată Sebastian Dumitru Moisa Cross Trail 5 km Masculin Open Dorohoi RO