În cazul în care statusul înregistrării nu afișează textul comandă Finalizată, vă rugăm să achitați taxa de înregistrare sau să ne contactați pentru a vă îndruma mai departe.      
Număr Status înregistrare Nume și Prenume Club Probă concurs Oraș Țara
1 Finalizată Vlad Valentin Pîntea Vee Tire Team Amateur - Short Route under 18 years Male Bacău RO
2 Anulată Petru Grigoras Euroski Amateur - Long Route 40-49 years Male Cluj-Napoca RO
3 În procesare Cosmin Istrate Amateur - Short Route 19-29 years Male Braila RO
4 Finalizată Adrian Hopulele Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
5 În procesare Cristian Astefanoae Iasi Club de Biciclete Team Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
6 Finalizată Lucian Georoceanu Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Darabani RO
7 Finalizată iacob e. moldovan VeloPrieteni Tg Mures Amateur - Long Route 30-39 years Male Tg Mures RO
8 În procesare Gavril Marin Amateur - Short Route 40-49 years Male Botosani RO
9 Finalizată Stefan Florin Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
10 Finalizată Gabriel Rotariu Nord Cycling Team Amateur - Short Route under 18 years Male Darabani RO
11 În procesare Ovidiu Bacaoanu Amateur - Short Route under 18 years Male Iasi RO
12 Finalizată Claudiu Vicentiu Zaharia Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Darabani RO
13 Finalizată Alexandru Matievschi Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
14 Finalizată Ovidiu Movila MTB Roman Amateur - Short Route 19-29 years Male Targu Neamt RO
15 Finalizată Mihnea Amihailesei MTB Roman Amateur - Short Route 19-29 years Male Targu Neamt RO
16 Finalizată Laura Chihaia Natura CHI Amateur - Short Route Female Iasi RO
17 În procesare Daniel Chivu Natura CHI Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
18 Finalizată Adrian Ionut Bostan Amateur - Long Route 30-39 years Male - Adjud RO
19 În procesare Adrian Petronel Iacob MTB Roman Amateur - Short Route 30-39 years Male Roman RO
20 Finalizată Alexandru Vacaru Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
21 Finalizată Cristian Tincu Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
22 Finalizată George-Andrei Prichici MTB ROMAN Amateur - Short Route 19-29 years Male Roman RO
23 Finalizată Danila Venturella GI Esse Pro Cycling Elite - Long Route Female Palermo IT
24 Finalizată Massimiliano Maganuco GI Esse Pro Cycling Elite - Long Route Male Vittoria IT
25 Finalizată Salvatore Acquaviva GI Esse Pro Cycling Elite - Long Route Male Vittoria IT
26 Finalizată Giovanni Piccione GI Esse Pro Cycling Elite - Long Route Male Vittoria IT
27 Finalizată Calin Oprea A.C.S Vee Tire Team Amateur - Short Route under 18 years Male Suceava RO
28 Finalizată Mihail Juncu MTB ROMAN Amateur - Short Route 19-29 years Male Roman RO
29 Finalizată Constantin Nastasã MTB Roman Amateur - Short Route 40-49 years Male Roman RO
30 În procesare Vali-Adrian IPATE Elite - Long Route Male Iasi RO
31 Finalizată Daniel Chivu Gata de munte Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
32 Finalizată Adrian Florin Ciuhan Ciuhan Team Amateur - Short Route 40-49 years Male Suceava RO
33 Finalizată Andrei Coman Bike44 Amateur - Long Route 40-49 years Male Cluj-Napoca RO
34 Finalizată Ioana Alexandroaie Amateur - Short Route Female Botosani RO
35 Finalizată Ioan Bogdan Juncu MTB Roman Amateur - Short Route 19-29 years Male Roman RO
36 În procesare Karin Bonta Dinamo -BikeXpert Racing Team Elite - Long Route Female Brasov RO
37 În procesare Eugen Stefan Pal HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS Amateur - Long Route 50+ years Male Valea Lupului RO
38 În procesare Horia Pal HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS Amateur - Long Route 19-29 years Male Valea Lupului RO
39 Finalizată VASILE-DORIN CRACIUNESCU Amateur - Long Route 40-49 years Male SUCEAVA RO
40 Anulată Tudor Dolhascu W2W ATTITUDE Amateur - Short Route 40-49 years Male IASI RO
41 Finalizată Ciprian Leancă Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Dorohoi RO
42 Finalizată Giuseppe Zagarella Team Lombardo Elite - Long Route Male Avola IT
43 Eșuată Silviu Caraciuc Monticond Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
44 Finalizată Matei Lupascu Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
45 Finalizată Adriana Costin Amateur - Short Route Female Iasi RO
46 Finalizată Gioacchino Meli GI ESSE PRO CYCLING Elite - Long Route Male Vittoria IT
47 Finalizată Ionut Daniliuc Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
48 Finalizată Stefan Bilocopetiuc Smart Imobiliare Amateur - Long Route 19-29 years Male Botosani RO
49 Finalizată Ionut Balan AS Suceava Pe Bicicletă Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
50 Finalizată Vlad Girigan A.S. Suceava Pe Bicicletă Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
51 Finalizată Mihaela Bejan Amateur - Short Route Female Iasi RO
52 Anulată Ioan Cretu Amateur - Short Route 30-39 years Male Vaslui RO
53 Finalizată Petru-Marcel Buzdugan MTB Roman Amateur - Long Route 40-49 years Male Roman RO
54 Finalizată Mircea Ionuț Gheorghiță Cs Adjud Amateur - Long Route 30-39 years Male Adjud RO
55 Finalizată Prigoreanu Iulian Amateur - Short Route under 18 years Male Deleni RO
56 Finalizată Olivia Constantin Amateur - Short Route Female Cluj-Napoca RO
57 Finalizată Marius Constantin Amateur - Short Route 40-49 years Male Cluj-Napoca RO
58 Finalizată Stefan Honceru Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Darabani RO
59 Finalizată Gabriel Sirbu Club Sportiv Airsoft "Bad Brothers" Botosani Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
60 Finalizată Razvan Chelarasu Club Sportiv Airsoft "Bad Brothers" Botosani Amateur - Short Route 40-49 years Male Botosani RO
61 Finalizată Marius Moga Nord Cycling Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Darabani RO
62 Finalizată Voichița Genoveva Giosu Amateur - Short Route Female Botoșani RO
63 Finalizată Constantin Giosu Amateur - Short Route 40-49 years Male Botoșani RO
64 Finalizată VLAD COSMIN ROBOTA ActiveXplore Amateur - Short Route 30-39 years Male Botoșani RO
65 Finalizată Aurelian Constantin IANCU MTB Roman Amateur - Short Route 40-49 years Male ROMAN RO
66 Finalizată Mihai David - Amateur - Long Route 30-39 years Male Suceava RO
67 Finalizată Georgiana Matei Amateur - Short Route Female Iasi RO
68 Finalizată Iulian Rotariu Amateur - Short Route 40-49 years Male Botosani RO
69 Finalizată Andrei Mircea Palana Tinca Club sportiv Airsoft "Bad Brothers" Botosani Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
70 Finalizată Adrian Mihai Galatanu ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 40-49 years Male Suceava RO
71 Finalizată Calin Oprea A.C.S. Vee Tire Team Amateur - Long Route under 18 years Male Suceava RO
72 Finalizată Cristian Spoiala ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 30-39 years Male Suceava RO
73 Finalizată Cristian Tincu Monticond Amateur - Long Route 40-49 years Male Suceava RO
74 Finalizată Danie Iordache Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
75 Finalizată PETRICA DUMBRAVA CLUBUL DE CICLISM GALATI Amateur - Short Route 40-49 years Male GALATI RO
76 Finalizată Beniamin Marcu Nord Cycling Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Princes Righborough GB
77 Finalizată Dascalescu Ciprian Clubul de Ciclism Galati Amateur - Long Route 30-39 years Male Galati RO
78 Anulată Vranceanu Laura Iasi Club de Biciclete Amateur - Short Route Female Iasi RO
79 În procesare Cristian Airinei Amateur - Long Route 40-49 years Male Bucuresti RO
80 Anulată Lucian Roșu Amateur - Long Route 30-39 years Male Iasi RO
81 Finalizată Ionut Andrei Gurzu Topo Bt Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
82 Anulată Irina Stoica Nu Amateur - Long Route Female Suceava RO
83 Finalizată Ciprian-Mircea Balinisteanu Led Pedals Elite - Long Route Male Botosani RO
84 În așteptare Delia-Gabriela Atodiresei Amateur - Long Route Female Botosani RO
85 Finalizată Alexandru Rotariu Eximtur Amateur - Long Route 30-39 years Male Bucuresti RO
86 Finalizată Sorin Pinzaru Amateur - Long Route Male (30-39 years) Iasi RO
87 Finalizată Mihaela Pinzaru Amateur - Long Route Female (30-39 years) Iasi RO
88 Finalizată Alessandro Gambino FRM Factory Racing Team Elite - Long Route Male Palermo IT
89 Finalizată Mirko Pirazzoli FRM Factory Racing Team Elite - Long Route Male Imola IT
90 Finalizată Giuseppe Di Salvo FRM Factory Racing Team Elite - Long Route Male Torino IT
91 În procesare Dumitrița Timofti ActiveXplore Amateur - Short Route Female Bototșani RO
92 În procesare Maria-Valentina Timofti ActiveXplore Amateur - Short Route Female Bototșani RO
93 Finalizată Leonard Emanuel Ostafe Nord Cycling Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Dorohoi RO
94 Finalizată Bogdan Gabriel Turcanu Amateur - Short Route 30-39 years Male SUCEAVA RO
95 Anulată Alin Cristian Rusu Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
96 Anulată Ruxandra Dura A.s Suceava pe bicicletă Amateur - Short Route Female Suceava RO
97 Finalizată Dan Munteanu Amateur - Short Route 50+ years Male BOTOSANI RO
98 Finalizată ADRIAN - Aky IRIMIEA MTB Roman Amateur - Short Route 40-49 years Male Roman RO
99 Finalizată Alexandru Asofroniei Amateur - Short Route 19-29 years Male Botosani RO
100 Finalizată Bogdan Marius Horodinca Nord Cycling Team Amateur - Long Route 30-39 years Male Iasi RO
101 În procesare Călin Mircea Boldi CS La Hoya Cluj Napoca Elite - Long Route Male Cluj Napoca RO
102 În procesare Cezar Aramescu Mtb Roman Amateur - Short Route 40-49 years Male Roman RO
103 În procesare Vasile Varvaroi Amateur - Long Route 30-39 years Male Suceava RO
104 Finalizată LUCA LILIANA Amateur - Short Route Female Suceava RO
105 Finalizată Alex Mihalache Bike Grup Botosani Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
106 Finalizată Bogdan Bolohan Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
107 Finalizată Andrei Marius Apetrei Bike Grup Botoșani Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
108 Finalizată Bogdan Tui ASSIST Biking Club Amateur - Short Route 40-49 years Male Suceava RO
109 Finalizată Gheorghe Dupa Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
110 Anulată Rares Balan Amateur - Long Route under 18 years Male Vaslui RO
111 Finalizată George Stoleri Iasi Club de Biciclete Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
112 Finalizată Andrei Marius Dragoiu Beard Accidental Amateur - Short Route 40-49 years Male Suceava RO
113 Finalizată NECULAI Buhus Clubul Pensionarilor Vaslui Amateur - Short Route 50+ years Male Vaslui RO
114 Finalizată Adrian Donici Clubul de Ciclism Galati Amateur - Long Route 30-39 years Male Galati RO
115 Finalizată Viorel Iacoban Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
116 Finalizată Ionuț Bîrzu Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
117 Finalizată Nicolai Carari Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
118 Finalizată Sebastian Apăscăriței Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
119 Finalizată Sorin Bulgariu Amateur - Long Route 30-39 years Male Iasi RO
120 Finalizată Valentin Dominte Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
121 Finalizată Elisei Timofte Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
122 Finalizată Daniela-Dumitrita Carstiuc A.S. Suceava pe Bicicletă Amateur - Short Route Female Suceava RO
123 Finalizată Catalin-Marian Mursa Amateur - Long Route 30-39 years Male Iasi RO
124 Finalizată Andrei Alestar Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
125 Anulată Oana Daniela Vasiliu NENI CYCLING TEAM Elite - Long Route Female iasi RO
126 Finalizată Vlad Otrocol ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
127 Finalizată Bogdan Otrocol ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
128 Finalizată Gabriel Diaconu Clubul de Ciclism Galati Amateur - Long Route 19-29 years Male Galati RO
129 Finalizată George Calinovschi Clubul de Ciclism Galati Amateur - Short Route 40-49 years Male Galati RO
130 Finalizată vasile chiriac bike DOLHASCA Amateur - Short Route 40-49 years Male SCHEIA RO
131 Finalizată Alexandru Oprea Amateur - Short Route 40-49 years Male Ipotesti RO
132 Finalizată Ciurlic Iulian Club ciclism Pascani Amateur - Short Route 30-39 years Male pascani RO
133 Finalizată Rusu Stefanel Mihai Club ciclism Pascani Amateur - Short Route 30-39 years Male Paşcani RO
134 Finalizată Florin Bobeica ACS VEE TIRE TEAM Amateur - Long Route Male (30-39 years) Comanesti RO
135 Anulată Bejenari Catalin Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
136 Finalizată Matei Bacaoanu - Amateur - Short Route under 18 years Male Iasi RO
137 Finalizată Anca Zota - Amateur - Short Route Female Iasi RO
138 Finalizată Radu Trufan Amateur - Short Route 40-49 years Male Baia Mare RO
139 Finalizată Raul-Alexandru Balan Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
140 Finalizată radu iacob strugaru Nord Cycling Team Amateur - Short Route 30-39 years Male Darabani RO
141 Finalizată Moisa Sebastian Dumitru Amateur - Short Route under 18 years Male Dorohoi RO
142 Finalizată Tudor-Lucian Colbea Amateur - Short Route under 18 years Male Botoșani RO
143 Anulată Cristian Astefanoae Iași club de biciclete Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
144 Finalizată Claudiu Macsim Asociația Suceava pe Bicicleta Amateur - Short Route 40-49 years Male Suceava RO
145 Finalizată ANDREI BOGDAN FRINCU MTB ROMAN Amateur - Short Route 19-29 years Male Roman RO
146 Anulată Ioana Alexandroaie Amateur - Short Route Female Botosani RO
147 În așteptare Octavian Staicu United Bikers Iasi Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
148 Anulată Felix - Dominic Smetaniuc A.S. Suceava pe Bicicletă Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
149 Anulată Ana Maria Feghiu Amateur - Long Route Female Iasi RO
150 În așteptare iulian irimiea Amateur - Short Route 40-49 years Male roman RO
151 Finalizată Emanuel Macuc Amateur - Short Route under 18 years Male Botosani RO
152 Finalizată Panainte Beniamin Amateur - Short Route under 18 years Male Botosani RO
153 Finalizată Andrei Alexandru Barascu ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
154 Finalizată Alexandra Aonofriesei Elite - Long Route Female Iasi RO
155 Anulată Bogdan Dumitrel Rosu ASSIST Biking Club Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
156 Finalizată Gabriel Tironeac ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 30-39 years Male Suceava RO
157 Finalizată Anatol Burlacioc MontiCond Elite - Long Route Male Suceava RO
158 Anulată Ovidiu Mihalescul- Grigore MTB Radauti Amateur - Short Route 30-39 years Male Radauti RO
159 Finalizată Alexandru Macarescu ASSIST Biking Club Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
160 Anulată Iulian Marian Jujan Amateur - Short Route 40-49 years Male Suceava RO
161 Finalizată Gabriel Silviu Bădărău Amateur - Short Route 30-39 years Male Iași RO
162 Finalizată Alexandru NISTOR ASSIST Biking Club Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
163 Finalizată Tudor Dolhascu W2W Amateur - Short Route 50+ years Male Iasi RO
164 În așteptare Bogdan Capitanu MTB Roman Amateur - Short Route 40-49 years Male Roman RO
165 Finalizată Adrian Iliuta Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
166 Finalizată Ionut Paul Constantin MTB Roman Amateur - Short Route 30-39 years Male Roman RO
167 În așteptare Andrei Damian MTB Roman Amateur - Short Route 30-39 years Male Roman RO
168 Finalizată Silviu Vranceanu Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
169 Finalizată Maria - Mihaela Craciunescu Marvel Amateur - Long Route Female Suceava RO
170 În așteptare Razvan Petruc Amateur - Short Route under 18 years Male Iași RO
171 În așteptare Andrei Fagu Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
172 Finalizată Rareș Tănase Asociația Sportivă Suceava Pe Bicicletă Amateur - Short Route under 18 years Male Suceava RO
173 Finalizată Mihai Condrea Pro MTB Amateur - Short Route 40-49 years Male Vatra Moldovitei RO
174 Finalizată Mihai Cervinschi Amateur - Long Route 19-29 years Male Suceava RO
175 Finalizată TUDOR STRACHINESCU Elite - Long Route Male Dorohoi RO
176 Finalizată Mihai-Codrin Colban Amateur - Short Route 19-29 years Male Vatra Moldoviței RO
177 Finalizată Tudor Purice aSeHigh Amateur - Long Route 40-49 years Male Iasi RO
178 Finalizată Isabela Ilau Amateur - Long Route Female Bucuresti RO
179 Finalizată Cristi Damian Amateur - Long Route 30-39 years Male Bucuresti RO
180 În așteptare Cosmin Gabriel Ilie Vee Tire Team Amateur - Long Route 40-49 years Male iasi RO
181 Finalizată Adrian Gherguti MTB Roman Amateur - Short Route 50+ years Male Roman/Neamt RO
182 Finalizată Andrei Achihăii Amateur - Short Route 19-29 years Male Pascani RO
183 Finalizată Rugina Radu Amateur - Short Route 50+ years Male TARGU FRUMOS RO
184 Finalizată Ionuț-Alexandru Buta Amateur - Short Route under 18 years Male Pascani RO
185 Finalizată Elena Marin Amateur - Short Route Female Sibiu RO
186 Finalizată Sorin Marin Amateur - Short Route 40-49 years Male Sibiu RO
187 Finalizată Alex Asaftei - Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
188 Finalizată Manuel George Ignat A.S. Suceava pe Bicicleta Amateur - Short Route 30-39 years Male Suceava RO
189 Finalizată Ciprian Coman Amateur - Short Route 40-49 years Male IASI RO
190 Anulată Ciprian Alexa Amateur - Short Route 30-39 years Male Iași RO
191 Anulată Marius Pascal Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
192 Finalizată Corneliu Bulibenchi No fast just furious Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
193 Finalizată Ciprian Alexa Amateur - Short Route 30-39 years Male Iași RO
194 În așteptare Magureanu Alexandru Piciu Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Iasi RO
195 În așteptare Gafita Ioana Piciu Team Amateur - Short Route Female Iasi RO
196 În așteptare Eugen Vlad Piciu Team Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
197 Finalizată Ovidiu Tabarcea Amateur - Short Route 30-39 years Male Botosani RO
198 Finalizată Razvan Bordeianu Nord Cycling Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Ulm DE
199 În așteptare Albert Lascau Nord Cycling Team Amateur - Short Route 19-29 years Male Dumbravita RO
200 Finalizată Lucian Vinca Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
201 În așteptare Lucian Ștefan Rădeanu Amateur - Short Route under 18 years Male Iași RO
202 În așteptare Rares Moisiuc Monticond Amateur - Short Route under 18 years Male Radauti RO
203 Finalizată Emilian Augustin Stefan Amateur - Short Route 30-39 years Male botosani RO
204 În așteptare Razvan Petruc Amateur - Short Route under 18 years Male Iasi RO
205 Finalizată WILIAM CONSTANTIN BORDEIANU Amateur - Short Route 40-49 years Male IASI RO
206 Finalizată Cristian Vrabiuta TagunSolo Amateur - Long Route 30-39 years Male Suceava RO
207 Finalizată Daniel Gafitescu Runnauti Amateur - Short Route 30-39 years Male Marginea,Suceava RO
208 În așteptare Andreea Ionita Amateur - Short Route Female Iasi RO
209 În așteptare VALERICA RAICA Amateur - Short Route Female SUCEAVA RO
210 Finalizată Paul Diac HPM Running Team Elite - Long Route Male Iasi RO
211 Finalizată Maria Abramiuc HPM Running Team Elite - Long Route Female Iasi RO
212 Finalizată Adrian Blasciuc Amateur - Short Route 30-39 years Male Marginea RO
213 Finalizată bogdan hapau Amateur - Short Route 30-39 years Male iasi RO
214 Finalizată Bogdan Berneaga Amateur - Short Route 40-49 years Male Bucuresti RO
215 Finalizată Ovidiu Cernat Amateur - Short Route 40-49 years Male Bucuresti RO
216 Finalizată Anca Cernat Amateur - Short Route Female Bucuresti RO
217 Anulată Daniel Vatavu Amateur - Short Route Female Dorohoi RO
218 Finalizată Matei Bărăgoiu Amateur - Short Route under 18 years Male Rădăuți RO
219 Finalizată Florin Gheorghe Danalache Amateur - Short Route 40-49 years Male Botosani RO
220 Finalizată MANOLACHE IULIAN MTB ROMAN Amateur - Short Route 19-29 years Male ROMAN RO
221 Finalizată BOGDAN CAPITANU MTB ROMAN Amateur - Short Route 40-49 years Male ROMAN RO
222 Finalizată Nicusor Pavel CCV Amateur - Short Route 40-49 years Male Vaslui RO
223 Finalizată Alexandru Cosmin Iacob CCV Amateur - Short Route 30-39 years Male Vaslui RO
224 Anulată Denis Dudici Amateur - Short Route under 18 years Male Rădăuți RO
225 Anulată Bogdan Andrei Monticond Elite - Long Route Male Suceava RO
226 Finalizată Florin Serban Amateur - Short Route 30-39 years Male Iasi RO
227 Finalizată PETRU ANDREI CIORNEI Amateur - Short Route 30-39 years Male IASI RO
228 Finalizată RELU Minca Nord Cycling Team Amateur - Short Route 40-49 years Male IASI RO
229 Finalizată Andrei Toma A.S.Suceava pe Bicicletă Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
230 Finalizată Victor Toma A.S.Suceava pe Bicicletă Amateur - Short Route 50+ years Male Suceava RO
231 Finalizată Cătălin Tatarcan A.S.Suceava pe Bicicleta Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
232 Finalizată Dragos-Alin Condrea Amateur - Short Route under 18 years Male Dorohoi RO
233 Anulată Eduard Lisacoschi Amateur - Long Route 19-29 years Male Iasi RO
234 Finalizată Costi ANDRIESCU IAȘI TEAM Amateur - Short Route 30-39 years Male IAȘI RO
235 Anulată George Lucian Amateur - Long Route 30-39 years Male Adjud RO
236 Finalizată Felix - Dominic Smetaniuc A.S. Suceava pe Bicicletă Amateur - Short Route 19-29 years Male Suceava RO
237 În așteptare Modrean Ionut Amateur - Short Route 19-29 years Male Dorohoi RO
238 Finalizată Emanuel Vadavoiu Elite - Long Route Male Darabani RO
239 Anulată Laurentiu Zbranca Bike-Mania Iasi Amateur - Short Route 40-49 years Male Iasi RO
240 În așteptare Rosu Gigi Amateur - Short Route 30-39 years Male Roman RO
241 Finalizată Catalin Badea Amateur - Long Route 30-39 years Male Bucuresti RO